Drewniana mapa świata

Wspomnienia podróżnicze zawsze nosimy w sercu. Czasami uwieczniamy je również na zdjęciach. Niektóre wydrukowane lądują w ramkach, większość jednak zostaje na dysku twardym. Ale… istnieją jeszcze inne sposoby na to, aby wspomnienia z wojaży były wiecznie żywe! Drewniana mapa świata 3D! Taka mapa to nie tylko elegancki element dekoracyjny, ale także osobisty sposób na uwiecznienie Waszych niezapomnianych chwil!

Dlaczego warto kupić (sobie albo komuś) drewnianą mapę świata 3D?  Poniżej kilka punktów, które tłumaczą, dlaczego to idealny prezent dla osób lubiących podróże.

1. Personalizacja i unikalność

W dobie indywidualizmu każdy chciałby mieć coś, stworzonego dokładnie pod swoje gusta. Drewniana mapa świata 3D nie jest standardową mapą, jaką widzieliśmy wiele razy – to niecodzienna dekoracja, którą można dostosować do indywidualnych upodobań. Produkt od LosokaWood to zróżnicowane wzory i wiele wersji kolorystycznych, dzięki którym mapa stanie się niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym, idealnie dopasowanym do wnętrza. Możliwość wyboru spośród 20 wzorów kolorystycznych pozwala stworzyć mapę idealnie pasującą do stylu i preferencji obdarowywanego.

2. Kompozycja według własnych upodobań

Jedną z najciekawszych cech drewnianej mapy świata 3D jest możliwość jej konfiguracji według własnych preferencji. Wybierz odpowiedni rozmiar dostosowany do przestrzeni na ścianie, a następnie dodaj personalizujące elementy, takie jak napisy, daty czy pinezki/znaczniki. Dzięki temu mapa staje się jeszcze bardziej wyjątkowa, odzwierciedlając indywidualne doświadczenia i podróże obdarowywanego. Możliwość dodania różnorodnych dodatków sprawia, że drewniana mapa jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również przedmiotem pełnym znaczenia i wspomnień.

3. Trójwymiarowy efekt

Mapa wykonana jest z najwyższej jakości drewna, co nadaje jej trójwymiarowy efekt. Relief gór, detale mórz i lądów – wszystko to sprawia, że dekoracja nie jest tylko płaskim obrazem, lecz autentycznym produktem, który przyciąga spojrzenia i zachwyca każdym detalem. Trójwymiarowy charakter nadaje produktowi głębi i autentyczności, przekształcając zwykłą mapę w unikalną ozdobę.

4. Wszystko jest w zestawie

Zamawiając jedną z map LosokaWood otrzymasz w przesyłce wszystko, co niezbędne do łatwego zawieszenia na ścianie. W skład zestawu wchodzą:

  • drewnianą mapę świata 3D, w kilku częściach,
  • papierowy szablon do zawieszenia na ścianę,
  • zestaw montażowy (taśma malarska, metr krawiecki, nożyk techniczny, klej do pinezek, dwustronną, akrylową taśmę 3M),
  • zestaw 10szt pinezek różnych rozmiarów, dzięki którym zaznaczysz kierunki swoich podróży,
  • zestaw dodatków – samoloty, delfiny, statki,
  • instrukcja montażu.

Lekkość drewna ułatwia montaż, jednocześnie zapewniając solidność, Zestaw umożliwia szybkie i łatwe umieszczenie mapy w wybranej lokalizacji. Łatwość powieszenia dekoracji na ścianie sprawia, że drewnianą mapę można zawiesić na ścianie w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki papierowemu szablonowi, będziesz pewien że wszystkie elementy znajdą się na właściwym miejscu. Do zestawu dołączona jest też instrukcja montażu, a na kanale YouTube znajdziesz poradnik video.

5. Eko – friendly

Troska o środowisko jest nie tylko chwilowym trendem w modzie, ale tym, nad czym powinniśmy pracować przez całe swoje życie drewno używane do produkcji map LosokaWood pochodzi ze zrównoważonych źródeł, co sprawia, że jest to także prezent w trendzie EKO. Wybierając mapę świata, wybierasz produkt, który łączy piękno z troską o naszą planetę. Odpowiedzialne podejście do produkcji sprawia, że mapa to nie tylko estetyczny dodatek do wnętrza, ale także świadomy wybór, wspierający zrównoważony rozwój.

Podsumowując, drewniana mapa LosokaWood to nie tylko świetna ozdoba  domu, ale także wyjątkowy sposób na przechowywanie wspomnień z podróży. Z bogatą paletą kolorów, różnymi rozmiarami i możliwościami konfiguracyjnymi, jest to idealny prezent dla miłośników podróży, którzy chcą mieć swoje wspomnienia zawsze przed oczami. Przekształć wspomnienia z podróży w piękny, trójwymiarowy obraz z drewnianą mapą LosokaWood.

Wpis sponsorowany na zlecenie LosokaWood