O nas

o nas

Jestem Olga. Podróżuję od kiedy pamiętam. Najpierw były obozy, później wyjazdy organizowane przez szkoły i uczelnie, aż w końcu podróże na własną rękę.

Ciągle szukam swojego miejsca na ziemi.  Do  tej pory odwiedziłam ponad 20 państw, a lista ciągle się wydłuża! Moim marzeniem jest postawić stopę na każdym kontynencie. 

Pracuję na etacie i mam ustawową ilość dni wolnych. Przez tego bloga chcę udowodnić, że 26 dni w roku wystarczy, aby małym kosztem zobaczyć kawałek świata.

 

Jestem Krzysiek. Podróżuję od ponad dwóch lat. Zaczęło się od wypadu w weekend do Niemiec, potem były wyjazdy do Grecji, Hiszpanii, Maroka, Wietnamu i wielu innych miejsc.

Nie szukam swojego miejsca, już dawno odkryłem, że Polska jest moim ulubionym miejscem, dlatego w swoich podróżach nie zapominam o zwiedzaniu różnych zakątków naszego kraju.

Studiuję geologię, co jest również moim zainteresowaniem.

Wszystkie wyjazdy planujemy sami, dzięki czemu możemy odejść od utartych schematów i podzielić się z Wami  swoimi doświadczeniami i  inspiracjami, wrażeniami  związanymi z odwiedzaniem nowych miejsc.

Follow your map to pasja do podroży, fotografii i pisania.

Masz pytanie? Napisz.